Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mirë se ju gjejë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 20
Pikët e grumbulluara : 8194
Reputacioni : 0
Join date : 02/04/2013

MesazhTitulli: Mirë se ju gjejë   Tue Apr 02, 2013 5:03 pm

Përshëndetje,
Une jam Shaban Cakolli nga Dardana,me banim ne  Gjermani,shpresoj te kaloj ketu mire me ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Mirë se ju gjejë   Mon Apr 08, 2013 9:00 am

Mire se ke ardhe Shaban, por ketej ne nuk jemi aktive...

Gjithsesi shpresoj te ia kalosh mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Mirë se ju gjejë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mirëse erdhe moj pranverë!
» Fjalë të Urta - Mirësia; Drejtësia
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani
» Skënder Zogaj:FARK-u ishte strukturë legale, e mirëfilltë ushtarake
» Burbuqe Thaçi: Sherri i mikut të mirë në ditët e vështira!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: