Universiteti Publik i Prizrenit
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ


Forum per studentet e Universitetit te Prizrenit
 
ForumiForumi  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista e AnëtarëveLista e Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  IdentifikohuIdentifikohu  
Drejtimet
Administrim Biznesi Menaxhment Ndërkombëtar Juridik Software Design TIT Gjuhë gjermane Drejtimet Tjera
Ora
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Në UPZ diplomon gjenerata e parë e studentëve
Wed Oct 09, 2013 8:38 pm nga Admin

» Numrat me radhe
Thu Sep 05, 2013 8:48 pm nga Vllaznim Rexha

» Tung
Tue Jul 30, 2013 7:43 pm nga edy007

» Orari ( Viti i pare / Semestri I )
Fri Jul 05, 2013 3:27 pm nga Admin

» Pershendetje
Fri Jun 21, 2013 7:53 pm nga Admin

» Nga cila shkolle vini?
Sat Jun 08, 2013 11:38 pm nga alban1.prizren

» MIRË SE JU GJEJË
Mon Apr 08, 2013 9:00 am nga Admin

» SADBERE GAGICA SPAHIJA
Tue Apr 02, 2013 5:28 pm nga shaban cakolli

» Orari i ligjeratave
Sat Feb 23, 2013 8:52 pm nga Admin

Vizitat nderkombetare
April 2014
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Most active topics
Barcoleta
Numrat me radhe
Agim Gashi
Fillo me shkronjen e fundit
Pershendetje per ata qe regjistrohen
Sot
English course
Vonesa per paraqitjen e orarit akademik.
Naim Frashëri
Filloj viti akademik 2011 - 2012
Most Viewed Topics
Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012
E Drejta Civile
Historia e Institucioneve
E drejta e detyrimeve
Barcoleta
E Drejta Dhe Psikologjia
Webfaqja zyrtare e Universitetit Publik te Prizrenit
Agim Gashi
Letersia e vjeter shqipe
Shoqeria aksionare
Identifikohu
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Në UPZ diplomon gjenerata e parë e studentëve
Wed Oct 09, 2013 8:38 pm nga Admin
NË UPZ DIPLOMON GJENERATA E PARË E STUDENTËVE

Me një ceremoni solemne, të hënën në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” ka diplomuar studentja e parë e gjeneratës së parë, Albolena Morina. Ajo ka përfunduar studimet themelore në Fakultetin Ekonomik, drejtimi Administrim Biznesi, me notë mesatare 10.0, ndërsa po ashtu edhe në temë të diplomës mori notën 10. Në vazhdim …

[ Komplet u lexuan ]
Komentet: 0
Orari i ligjeratave
Fri Feb 24, 2012 3:24 pm nga Admin
Kliko me poshte (Per te klikuar ne linqet e tilla, duhet te identifikoheni me pare)

Fakulteti Ekonomik
Fakulteti i Shkencave Kompjuterike
Fakulteti JuridikFAKULTETI I EDUKIMIT:
Shqip
Turqisht
Boshnjakisht


[ Komplet u lexuan ]
Komentet: 4
Studentet e pranuar 2012-2013 Afati II
Sun Oct 07, 2012 12:11 pm nga Admin
ME POSHTE MUND TE GJENI REZULTATET E PROVIMIT PRANUES PE AFATIN E DYTE, 2012-2013KLIKO PER TE PARE REZULTATET

Komentet: 0
Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012
Sun Jul 31, 2011 6:40 pm nga Admin
Per ti pare rezultatet e provimit pranues, klikoni ne linkun e meposhtem.


http://www.uni-prizren.com/?cid=1,15,149


URIME ATA QE JANE PRANUAR!

Komentet: 19
Më 1 tetor 2012 në Universitetin e Prizrenit fillon viti i ri akademik 2012/2013
Sat Sep 29, 2012 11:55 am nga Admin
Më 1 tetor 2012 në Universitetin e Prizrenit fillon viti i ri akademik 2012/2013

Më 1.10.2012(të hënën) fillon viti i ri akademik 2012/2013 në Universitetin Publik të Prizrenit. UPZ ka bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme për fillim të mbarë të vitit të ri akademik.

Me këtë rast, Rektori i Universitetit të Prizrenit, Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të gjithë studentëve dhe …


[ Komplet u lexuan ]
Komentet: 0
Njoftim per regjistrim
Sat Sep 22, 2012 9:34 pm nga Admin
NJOFTIM

AFATET E KONKURSIT
Për regjistrimin e studentëve në vitin e parë të studimeve afatet e konkursit janë si vijon:
Paraqitja e dokumenteve zgjat prej datës 19.09.2012 deri më 28.09.2012
Provimi pranues do të mbahet më 2.10.2012 duke filluar prej orës 9.00
Të gjithë kandidatët të cilët i nënshtrohen provimit pranues duhet ta kenë me vete dokumentin e identifikimit.
Provimi …

[ Komplet u lexuan ]
Komentet: 0
Fakulteti i shkencave kompjuterike - Afati i provimeve Shtator 2012
Sun Aug 19, 2012 5:28 pm nga Admin
Kliko ketu per te pare orarin e provimeve te shtatorit 2012 - TIT

Kliko ketu per te parin orarin e provimeve Shtator 2012 - DShttp://uni-prizren.com/repository/docs/Orari_i_provimeve_Shtator_2012%20FSHK%20(1).pdf[ Komplet u lexuan ]
Komentet: 0
Webfaqja zyrtare e UPPZ
Webfaqja zyrtare e Universitetit
http://uni-prizren.com
Statistikat
Forumi ka 674 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri trimi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2245 artikuj v 623 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 18 më Sat Jul 27, 2013 10:29 am
Top posters
Admin
 
Gashi
 
vrifaj
 
ruvejda
 
Kreshnik1990
 
shaban cakolli
 
mia
 
beci
 
Edmond Shallvari
 
Fidane
 
Sondazh
A deshiron Vending Machines ne fakultet?
Po
100%
 100% [ 23 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 23