Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Orari i ligjeratave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Orari i ligjeratave   Fri Feb 24, 2012 3:24 pm

Kliko me poshte (Per te klikuar ne linqet e tilla, duhet te identifikoheni me pare)

Fakulteti Ekonomik
Fakulteti i Shkencave Kompjuterike
Fakulteti JuridikFAKULTETI I EDUKIMIT:
Shqip
Turqisht
Boshnjakisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
blero
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 8296
Reputacioni : 0
Join date : 11/10/2012
Age : 39
Location : Prizren
Drejtimi : TIT

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   Sat Oct 13, 2012 3:18 am

jam student i ri nese ka mundesi me ma dergu orarin ne e-mail blerimmorina77@hotmail.com ne drejtimi TIT jam se nuk po e di me kuptu ju falemderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   Sun Oct 14, 2012 12:46 am

Orarin e keni ne e-mail.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
drenusha ramadani
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 7641
Reputacioni : 0
Join date : 19/02/2013
Age : 22
Drejtimi : gj.shqipe

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   Wed Feb 20, 2013 3:50 pm

a bon me postu orarin e semestrit te 2 te drejtimit gjuhe dhe letersi shqipe viti i pare Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13518
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   Sat Feb 23, 2013 8:52 pm

Kolege, forumi nuk eshte aktiv qe kohe dhe nuk gjendet askush ketej...

te gjitha rreth drejtimeve mund t'i gjesh ne webfaqen zyrtare te fakultetit....

ja linku per te orari

http://uni-prizren.com/sq/2012-2013
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Orari i ligjeratave   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Orari i ligjeratave
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: