Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Për holandezët, Beogradi është qytet në shtetin e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Për holandezët, Beogradi është qytet në shtetin e Kosovës   Sun Nov 27, 2011 7:14 pm

Për holandezët, Beogradi është qytet në shtetin e Kosovës


Beograd, 24 nëntor – Për holandezët Beogradi është qytet në shtetin e Kosovës.

Se cili është kryeqyteti i Serbisë e dinë edhe më të vegjlit, por jo
edhe ueb faqja holandeze ANWB, i cili u ndihmon shoferëve për të mos
humbur në rrugët ndërkombëtare, raporton tabloidi serb Kurir, sipas të
cilit “holandezët jo vetëm që na kanë marrë (qëmoti) krahinën jugore,
por tashti madje edhe kryeqytetin tonë e kanë zhvendosur në këtë
‘shtet’”.

Për përdorimin e ueb faqes së pari duhet shkruar emrin e shtetit dhe
qytetit, që janë pikë nisëse, kurse fusha tjetër është për destinacionin
e dëshiruar.

“Në fushën fillestare kemi shkruar “Hag, Holandia”, kurse si destinacion përfundimtar “Beograd, Serbia”.

Kur paraqitet rezultati, si destinacion është shkruar “Beograd, Kosovo”!
Për Serbinë asnjë gjurmë”, përfundon Kuriri këtë storje të dhimbshme
për serbët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Për holandezët, Beogradi është qytet në shtetin e Kosovës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mustafa: Vrasja e Remzi Salihut është vrasje e arsimit të Kosovës
» Shyhrete Behluli është sëmur !
» Historia e Prekazit është histori e lavdishme
» Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje!
» Jorgo Telo:KUSH ËSHTË REMZI BASHA?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Chit-chat-
Kërce tek: