Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim për regjistrimin e semestrit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim për regjistrimin e semestrit   Fri Nov 18, 2011 3:19 pm

n]]Njoftim për regjistrimin e semestrit

Njoftohen studentët e Universitetit Publik të Prizrenit se regjistrimi i semestrit bëhet prej 15.11.2011 deri më 09.12.2011.

Vitin e dytë të studimeve mund ta regjistrojnë ata studentë të cilët i kanë fituar jo më pak se 60 % të lëndëve mësimore të vitit të parë të studimeve(përfshirë edhe afatin e nëntorit. Orari për mbajtjen e provimeve për këtë afat do të del së shpejti).

Studenti i cili nuk e ka fituar kushtin për regjistrimin e vitit pasues, e përsërit vitin e studimeve.

Pagesa për regjistrimin e semestrit është 50 Euro.

Fletëregjistrimi dhe fletëpagesa merret në zyrën nr. 6.

Pas kalimit të afatit nuk lejohet regjistrimi.Prizren, 14.11.2011
R
ektorati


Edituar për herë të fundit nga Kujtimi në Sat Nov 19, 2011 10:07 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Njoftim për regjistrimin e semestrit   Sat Nov 19, 2011 6:15 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Njoftim për regjistrimin e semestrit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njoftim për të pame
» Njoftime për të pame dhe përkujtime
» Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë
» Një njoftim nga Gruaja Hyjnore
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndërkombëtare e Poeteve , Shkrimtarëve dhe Artistëve “PEGASI” ALBANIA -NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: