Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti

Forum për studentët e Universitetit të Prizrenit
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  IdentifikohuIdentifikohu  
Share | 
 

 Lajmerim per studentet e Fakultetit te Edukimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 1031
Points: 9704
Reputacioni: 49
Join date: 17/02/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Lajmerim per studentet e Fakultetit te Edukimit   Thu Aug 11, 2011 1:56 pm

LAJMËRIMPËR STUDENTËT E FAKULTETIT TË EDUKIMIT
Paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit 2011

bëhet prej 01.09. – 07.09.2011-Studentët që nuk kanë pastruar vitin paraprak, nuk kanë të drejtë të paraqesin provimin e vitit vijues .

Pas kalimit të afatit të paraqitjes së provimeve nukdo të pranohen fletëparaqitjet

Prizren, 08.08.2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 

Lajmerim per studentet e Fakultetit te Edukimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti ::  :: -