Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bashkpunimi Ndërkombëtar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Bashkpunimi Ndërkombëtar   Sun Apr 24, 2011 5:15 pm

Bashkpunimi Ndërkombëtar

Më 11.04.2011 Universiteti ynë nënshkroi kontratën e rradhës. Këtë herë me Universitetin e Shkencave Aplikative nga Hamm-Lippstadt i Gjermanisë. Kontrata parasheh bashkpunim në fusha të ndryshme, ndër të tjera edhe shkëmbimin e studentëve. Shumë shpejtë pritet që shkëmbimet e parat ë ndodhin. Në këtë mënyrë studentët tanë do të kenë mundësi të sudijojnë në Gjermani, dhe diturinë e eksperiencat t’i sjellin këtu e të kontribojnë në zhvillimin e shtetit dhe shoqërisë tonë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Bashkpunimi Ndërkombëtar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosova anëtare e FMN,(Fondi Monetar Ndërkombëtar)
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndërkombëtare e Poeteve , Shkrimtarëve dhe Artistëve “PEGASI” ALBANIA -NJOFTIM
» Dr. Zymer Neziri:Epika gojore shqiptare në simpoziumin ndërkombëtar të Univerisitetit të Harvardit
» Dita ndërkombëtare e Emigracionit
» Forumi Ndërkombëtar për energjetikë: Kosova vend i sigurt për investime të huaja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: