Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte   Tue Sep 13, 2011 3:24 pm

Kolege te nderuar, megjithese akoma nuk eshte postuar ne webfaqen e Universitetit, ju njohtoj se sot eshte hapur konkursi per regjistrimin e studenteve te rinj, ne te gjitha drejtimet, perveq ne ate te gjuhes angleze.

Numri eshte i limituar dhe shume me i vogel.


Kete lajm sot e mora ne Universitet, pasi isha atje.

Ju pershendes te gjitheve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
kaltrina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 5
Pikët e grumbulluara : 11128
Reputacioni : 0
Join date : 22/08/2011

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte   Tue Sep 13, 2011 3:33 pm

Edhe msim klasor ka konkurs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kosovare morina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 11134
Reputacioni : 0
Join date : 23/08/2011

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte   Tue Sep 13, 2011 11:34 pm

a asht dhan data e sat per provimin e dyt ne upz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte   Wed Sep 14, 2011 1:32 pm

Kaltrina, po edhe ne programet klasore ka konkurs..

Kurse kosovare, dje ne KOSOVA SOT, ka qene konkursi dhe aty eshte treguar ne detaje, per numrin e studenteve qe do te pranohen dhe datat e provimit.

Per fat te keq, akoma nuk e kane postuar ne webfaqe qe te e mund te e sjell komplet, sepse nuk po kam ndryshe si te e sjell,

por besoj se mjafton qe te dini se eshte hapur konkursi dhe ata qe jane te interesuar duhet te vijne ne fakultet, per te kuptuar ne detaje.

Me respekt

Kujtimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Universiteti i Prizren shpall konkursin e dyte
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KOMUNIKAT PER MEDIA:Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik ne Prizren,ne bashkpunim me OJQ-te,pengojne ne Zhvillimin e Turizmit!
» Vrasje e trefishtë në Prizren
» Enver Hadri dhe Levizja Kombetare Shqiptare
» Turizëm të vend vrasja e Bajram Currit
» Ibrahim Rugova dhe Adem Jashari “së bashku” në ballë të Kullës së Vëllezërve Geci

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: