Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sot

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 10954
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   Mon Nov 14, 2011 6:02 pm

hajr paq kujtim ( u bana hall ) hehehe


Sot happy nlidhje me dje ,e boring qe po duhet me msu :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   Sat Nov 19, 2011 5:38 pm

Hahahaha, me duket sikur gjuha shqipe eshte sulmuar nga shprehje angleze Rolling Eyes E mbaj mend sikur dikush me kishte kritikuar.Sot ne shtepi, pas dy javeve te plota....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 10954
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   Sat Nov 19, 2011 9:15 pm

me kon trrin qashtu bohesh thot populli hehhe, edhe mu me mbet shprehi kjo menyr e te folurit prej ktij forumi


Sot ne shtepi, ne mesime e thelluar por aspak e koncentruar sepse shume e stresuar
.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   Sat Nov 19, 2011 9:18 pm

Hahahaha.... e vertet....si thote edhe ajo fjala tjeter e popullit: ate qe e qesh, e pervesh...
Po flas nga pervoja.... rreth fjalorit tim te qe disa fjale duke i perqeshur, ne ate kuptimin duke bere humor me ta, tani i kam perveshur.

Sot edhe une duke mesuar....thene me mire duke shkruar...dhe duke hulumtuar (in the internet)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 10954
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   Sun Nov 20, 2011 12:21 am

Kerkoj falje nese e ke marr si perqeshje kur tkam than per perzierjen e dy gjuheve ne te njejten kohe,mirepo nuk ka qen ky qellimi im,sepse edhe un e veproj po te njejten gje.Sot kaloj mesi i nates...nderroj data e un ende duke lexuar Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   Sun Nov 20, 2011 9:54 am

Hahahah... jo jo aspak nuk e kam marrur si perqeshje...mos u brengos.


Sot do te me duhet te mesoj, gati gjithe diten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 10954
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   Tue Dec 06, 2011 8:48 pm

Sot dite me shi, e merzitshme dhe nostalgjike po ashtu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   Sat Dec 10, 2011 4:44 pm

Sot me ne fund ne shtepi, pas testit ne financa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Sot   Sat Dec 31, 2011 4:06 pm

Sot dita e fundit e vitit 2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 10954
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Sot   Sat Dec 31, 2011 4:08 pm

Sot duke u pregaditur per ti degjuar krismat e petardeve mu sikur armet gjate luftes.( te padurueshme)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sot   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sot
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Chit-chat-
Kërce tek: