Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Konkurs për regjistrimin e studentëve të rinj për vitin e parë akademik 2014 - 2015

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14093
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Konkurs për regjistrimin e studentëve të rinj për vitin e parë akademik 2014 - 2015   Sun Jul 13, 2014 7:12 pm

KONKURSI PËR REGJISTRIMIN E STUDENTËVE NË VITIN E PARË TË STUDIMEVE PËR VITIN AKADEMIK 2014 - 2015

Universiteti “Ukshin Hoti” në Prizren, në vitin e parë të studimeve, për vitin akademik 2014/2015, do të regjistrojë 2419 studentë nga të cilët 285 studentë nga radhët e minoriteteve: turq dhe boshnjakë, romë, ashkali dhe egjiptian
Sipas konkursit të publikuar të martën të drejtë konkurrimi në Universitetin e Prizrenit kanë të gjithë kandidatët të cilët e kanë përfunduar me sukses shkollën e mesme në Kosovë dhe posedojnë diplomë për shkollimin e kryer.
Në Universitet mund të pranohen edhe studentët nga shtet e tjera, në bazë të kuotave të përcaktuara nga MASHT-i, gjithsej 14 (katërmbëdhjetë studentë).
Për më shumë:
Konkursi në gjuhën shqipe
Kliko këtu: http://uni-prizren.com/repository/docs/KONKURSI-SHQIP_2014-2015_228651.pdf
Konkursi në gjuhën boshnjake
Kliko këtu: http://uni-prizren.com/repository/docs/KONKURSI-boshnjakisht_2014-2015_643172.pdf


APLIKIMI ONLINE
Kliko këtu: http://aplikopz.uni-pr.edu/aplikimionline.aspx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Konkurs për regjistrimin e studentëve të rinj për vitin e parë akademik 2014 - 2015
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Harvardi udhëzon profesorët:Mos bëni seks me studentët
» Ruzhdi Sefa:NJË PËRALLË MODERNE PËR STUDENTËT E UNIVERSITETIT
» FARUK TASHOLLI:STUDENTËT SHQIPTARË NË AACHEN TË GJERMANISË FESTUAN PËRVJETORIN E PAVARËSISE SË KOSOVËS
» Konkurs:Çmimi „Azem Shkreli“ për krijuesit në mërgatë
» KONKURS LETRAR ORGANIZUAR NGA BESNIK CECI PER NDER TE 100 VJETORIT TE PAVARSISE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: