Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ftese per pjesemarrje ne konferencen shkencore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Ftese per pjesemarrje ne konferencen shkencore   Mon May 12, 2014 8:18 pm

FTESE
FTESË PËR PJESËMARRJE NË KONFERENCËN SHKENCORE


Të nderuar, kemi nderin të ju ftojmë në hapjen solemne të Konferencës shkencore, kushtuar veprimtarisë shkencore të Akademik Ideriz Ajetit.
Konferenca do të mbahet, më 15.05.2014 (e cila do të fillon nga ora 10:00),  në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” Prizren.
Me respekt
Këshilli Organizues dhe Shkencor


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Ftese per pjesemarrje ne konferencen shkencore
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RAPORT VEPRIMTARIE ME RASTIN E PËRVJETORIT TË 20të JUBILAR TË SHKSH 'KADRI ZEKA' NË NÜRTINGEN TË GJERMANISË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: