Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Administrata

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 12823
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Administrata   Sun May 11, 2014 3:52 pm

ADMINISTRATA

Administrata e Rektoratit dhe shërbimet profesionale në Universitetin Publik të Prizrenit

Sekretariati:
Adem Sallauka, Sekretar i përgjithshëm
adem.sallauka@uni-prizren.com

Zyra për Informim
Ramadan Baraliu, Zyrtar për Informim
ramadan.baraliu@uni-prizren.com

Blerta Hajra, Asistente Administrative në Rektorat
blerta.hajra@uni-prizren.com

Zyra e Infrastrukturës

Edona Haliti, Zyrtare e Infrastrukturës
edona.haliti@uni-prizren.com
Blerta Ferati, Zyrtare për Pasuri dhe Asete
blerta.ferati@uni-prizren.com
Shtëpiaku
Vetim Hajredini, shtëpiak
Rion Kryeziu, depoist

Zyra Ligjore
Mujdin Lutfiu, Zyrtar Ligjor
mujdin.lutfiu@uni-prizren.com

Zyra për Burime Njerëzore
Naser Buzhala, Zyrtar për Burime Njerëzore
naser.buzhala@uni-prizren.com

Zyra e Financave
Halim Haziraj, Zyrtar Financiar
halim.haziraj@uni-prizren.com
Taulant Thaçi , Zyrtar për Shpenzime dhe Paga
tauland.thaqi@uni-prizren.com

Zyra e Certifikimit
Shaban Bajrami, Zyrtar Certifikues
shaban.bajrami@uni-prizren.com

Zyra për Prokurim

Bajram Kolgeci, Zyrtar për Prokurim
bajram.kolgeci@hotmail.com

Zyra për gjuhë boshnjake
Jasmin Jusufi, Zyrtar për gjuhë boshnjake

Zyret e Dekanëve
Nora Rada, Asistente e dekanëve
nora.rada@uni-prizren.com
Arbnora Shehu, Asistente e Këshillit Drejtues (Bordit)
arbnore.shehu@uni-prizren.com

Administrata Qendrore dhe Zyra për Shërbime Studentore
Mitat Bllaca, Zyrtar për Shërbime Studentore
Abdylbari Shalqini, Zyrtar për Shërbime Studentore

Zyra e IT-ve
Xhevat Kallaba, Zyrtar i IT-së
xhevat.kallaba@uni-prizren.com
Geront Ademaj, Zyrtar i IT-së
geront.ademaj@uni-prizren.com
Tarik Han, Zyrtar i IT-së
tarik.han@uni-prizren.com

Shërbimi i përkthimit
Përparim Avdullahu, përkthyes
perparim.avdullahu@uni-prizren.com

Biblioteka
Abedin Bala, bibliotekar

Laborator i Kimisë dhe Fizikës
Agim Krasniqi, laborant

Shërbimi i transportit të zyrtarëve dhe mysafirëve
Blerim Shehu, Vozitës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Administrata
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: