Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rreth kushtit te ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Rreth kushtit te ri   Thu Sep 01, 2011 6:45 pm

Per asrye se shum student jane ankuar per Kushtin e ri qe eshte aprovuar Administrata e Universitetit,
Ftoheni qe te merrni pjese ne mbledhjen e Keshillit Studentor te Administrim Biznesit.
Mbledhja do te mbahet me daten 5 Shtator ne Ora 12 ne objektin e fakulltetit.
Temat e takimit do te jete:
Nenshkrimi i Peticionit rreth Kushtit,
Reformimi i Keshillit dhe
Tema te tjera.

Verejtje: Te gjithe ata persona qe jane te listuar ne Keshillin Studentor dhe nuk jane te pranishem ne mbledhje do te kete penalizime, qe mund te jene edhe largimi nga Keshilli.

Nga kryesia e keshillit

Doruntina Mustafa
Valmir Morina
Fikrete Kastrati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Rreth kushtit te ri
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mexhid Yvejsi:RRETH TARIKATIT SHAZILI
» Mendime kritikë rreth librit “Etnologjia dhe Folklori Shqiptar” të prof. Dr. A. Xhagolli
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit të gjinisë asnjanëse në shqipen e sotme (VII)
» Cikël shkrimesh rreth punës me nxënës me aftësi të kufizuara mendore!
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: