Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 8038
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 22
Location : Prizren

MesazhTitulli: Pershendetje   Sat Jun 08, 2013 7:35 pm

Tung jam Albioni nga Pz , 18 vjet , drejtimi: shpresoj administrim biznes
Kam ber nje pyetje skam marr ende pergjigje nga stafi !


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 8038
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 22
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Jun 14, 2013 11:16 pm

alban1.prizren shkruajti:
Tung jam Albioni nga Pz , 18 vjet , drejtimi: shpresoj administrim biznesMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 8038
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 22
Location : Prizren

MesazhTitulli: ???   Fri Jun 14, 2013 11:18 pm

Cito :
Cito :

A ka pergjigje per ate pyetje ?


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14403
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Jun 18, 2013 4:22 pm

Cila eshte pyetja Alban, se nuk po e di c'pyetje keni bere?


Une jam administratori i forumit ketej, meqe ra fjala..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
prizreni237
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 7931
Reputacioni : 0
Join date : 18/06/2013

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Jun 19, 2013 12:36 am

A ka ardhur ktu ne universitetin e pz nje drejtim i ri hotelieri dhe turizem, pasi qe keshtu degjova dhe u interesova per kete por nuk e pash ne forumin e drejtimeve te fakultetit te prizrenit ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 8038
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 22
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Jun 19, 2013 12:41 am

Me intereson tek drejtimi administrim biznesi a ka shume matematik sepse aty jam i dobet !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14403
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Jun 20, 2013 11:56 pm

Jo alban, nuk ka shume matematike, vetem nje semester ka matematike dhe eshte nje matematike shume e thjeshte...

P.S. Prizreni, ky forum eshte hapur para dy viteve dhe eshte joaktiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 8038
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 22
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Jun 21, 2013 10:49 am

A ka perspektiv si drejtim , ne te ardhmen mundesi punsimi te mira, dhe nese ka mundesi ndonje info. shtes per kette drejtim admis.biznesi, kur hapen konkursi dhe per provim pranus diqka ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14403
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Jun 21, 2013 7:53 pm

Une jam Administrim Biznesi dhe jam i lumtur qe e kam zgjedhur kete drejtim dhe eshte shume drejtim i mire...

Per ma shume informata alban qendro ne kontakt te vazhdueshem me webfaqen zyrtare te fakultetit:
www.uni-prizren.com

Te kjo webfaqe publikohen te gjitha lajmet, sepse ky asht forum qe asht hap nga ne studentet, por eshte jo aktiv dhe nuk po merremi me te.
Nderkaq per cdo detaj rreth drejtimeve mund t'i gjesh ne webfaqen zyrtare. Aty do te publikohet edhe konkursi per pranimin e studenteve te rinj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Përshëndetje nga zemra!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: