Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Më 1 tetor 2012 në Universitetin e Prizrenit fillon viti i ri akademik 2012/2013

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Më 1 tetor 2012 në Universitetin e Prizrenit fillon viti i ri akademik 2012/2013   Sat Sep 29, 2012 11:55 am

Më 1 tetor 2012 në Universitetin e Prizrenit fillon viti i ri akademik 2012/2013

Më 1.10.2012(të hënën) fillon viti i ri akademik 2012/2013 në Universitetin Publik të Prizrenit. UPZ ka bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme për fillim të mbarë të vitit të ri akademik.

Me këtë rast, Rektori i Universitetit të Prizrenit, Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të gjithë studentëve dhe punëtorëve të Universitetit ju uron fillim të mbarë të vitit të ri akademik, duke ju dëshiruar suksese maksimale në studime dhe punë.Ligjëratat do të mbahen sipas orarit preliminar përkatës për të gjitha njësitë akademike.Për shkak të mbajtjes së Provimit Pranues për kandidatët që kanë konkurruar në Konkursin Plotësues, më 02.10.2012(të martën) ligjëratat nuk do të mbahen.

Me nderime,

Menaxhmenti i UPZ-së
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Më 1 tetor 2012 në Universitetin e Prizrenit fillon viti i ri akademik 2012/2013
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Bytyçi:Letër e hapur Kryetarit të Komunës së Prizrenit
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Intervistë:Në vitin 2012 Shyhretja vjen me një album të përbashkët me Shkëlzen Jetishin
» NJË URIM-LUTJEJE NGA MIKU IM MARJAN DODAJ BËRË MË 10.mars 2012 PËR SHRIMIN TIM PAS TRANSPLANTIMIT TË MËLQISË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: