Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Samuel ŽBOGAR, shef i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë do të mban ligjëratë në UPZ

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Samuel ŽBOGAR, shef i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë do të mban ligjëratë në UPZ   Fri Apr 06, 2012 4:52 pm

Samuel ŽBOGAR, shef i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë do të mban ligjëratë në UPZNjoftohen studentët e Universitetit të Prizrenit se Samuel ŽBOGAR , shef i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Përfaqësues Special i BE-së në Kosovë, më 11.04.2012 (e mërkurë), në ora 15:30-16:30 në sallën nr. 213 në objektin e ri, do të mban ligjëratë me temë: “Marrëdhëniet Kosovë BE – Zhvillimet e fundit në Integrimet Evropiane”.Prizren, 05.04.2012 REKTORATI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Samuel ŽBOGAR, shef i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë do të mban ligjëratë në UPZ
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sabit Geci më ka thënë se është shef i policisë sekrete të UÇK-së
» Specat e Kosovës në tregjet e Bashkimit Evropian
» Sevdije Rexhepi:12 poezi në përvjetorin e 12-të të intervenimit Amerikanë në Kosovë
» Faik Krasniqi:Ribashkimi i Kosovës me Shqipërinë, është një domosdoshmëri!
» Martirët e Kosovës që prehen në Kosovën e lirë e të pavarur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: