Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËS

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËS   Fri Mar 23, 2012 9:18 pm

NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËSUniversitetit të Prizrenit i është shtuar edhe me një kabinet i ri i informatikës, prej 15 kompjuterëve dhe pajisjeve përcjellëse. Pajisjet për këtë kabinet janë donacion nga IOM ( International Organization for Migration). Përurimin e këtij kabineti e ka bërë u. d. sekretari i përgjithshëm i Universitetit të Prizrenit, Adem Sallauka dhe përfaqësuesi i IOM-it, Neron Halkollari.

U. d. Sekretari i Përgjithshëm i UPZ-së, Adem Sallauka, e ka falënderuar IOM-in për këtë donacion, dhe ka vlerësuar se është shumë i rëndësishëm për studentët e Universitetit të Prizrenit.

Përfaqësuesi i IOM-it ka shpreh kënaqësinë e tij që i është dhënë rasti dhe mundësia për ta ndihmuar Universitetin e Prizrenit dhe ka shpreh besimin e tij se IOM edhe në të ardhmen do të bashkëpunoj me këtë universitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
NË UNIVERSITETIN E PRIZRENIT PËRUROHET KABINETI I RI I INFORMATIKËS
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Bytyçi:Letër e hapur Kryetarit të Komunës së Prizrenit
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Naile Zhupani: HEQJEN E EMBLEMËS SË LIDHJES SHQIPTARE TË PRIZRENIT
» Enver Hadri dhe Levizja Kombetare Shqiptare
» Elida Buçpapaj:TEK RITA SALIU HEDHIN SHTAT NJËHERËSH SHOTA E DRENICËS, TRINGA E GRUDËS, NORA E KELMENDIT, GONXHE BOJAXHIU E PRIZRENIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: