Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javë   Mon Feb 13, 2012 4:19 pm

Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javëNjoftohen studentët dhe profesorët e Universitetit të Prizrenit se mbajtja e provimeve si dhe aktivitetet tjera të parashikuara të mbahen nga data 13.02.2012, për shkak të kushteve të këqija atmosferike, shtyhen edhe për një javë, përkatësisht deri më 20.02.2012 (të hënën).

Për orarin e mbajtjes së provimeve dhe aktiviteteve tjera që janë paraparë të mbahen gjatë kësaj kohe, do të njoftoheni me kohë.

12.02.2012 Zyra për Informim

Prizren

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokolata, bombonë e ëmbëlsira tjera!
» Sëmundjet psiqike dhe lidhjet me sëmundjet tjera
» Humore montazhi dhe foto tjera humoristike
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: