Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim per paraqitjen e provimeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Njoftim per paraqitjen e provimeve   Tue Jan 17, 2012 8:27 pm

NJOFTIM PËR PARAQITJEN E PROVIMEVE

NJOFTIM PËR PARAQITJEN E PROVIMEVE· Informohen studentët se paraqitja e provimeve bëhet prej 10. 01 deri më 14. 01. 2012.

· Mbajtja e provimeve për vitin e parë bëhet prej 16. 01 deri më 28.01.

· Nga 29. 01 deri më 3.02 bëhet dorëzimi nga ana e profesorëve i rezultateve të provimeve të arritura nga studentët në shërbim të studentëve.

· Nga 4.02 deri më 7. 02 bëhet paraqitja e provimeve për studentët që e kanë likuiduar vitin e parë dhe dëshirojnë të hyjnë në provime të vitit të dytë.

· Nga 8.02 deri më 15.02 bëhet mbajtja e provimeve të vitit të dytë.

· Nga 16. 02 deri më 24 02 bëhet dorëzimi nga ana e profesorëve i rezultateve të provimeve të arritura nga studentët në shërbim të studentëve.

Prizren më, Prorektori për Arsim dhe Kërkime Shkencore

11 .01.2012 Dr.Sc. Behxhet Mustafa, prof. i rregullt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Njoftim per paraqitjen e provimeve
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njoftim për të pame
» Shoqata e Shkrimtarë​ve të Kosovës:Njoftim!
» Njoftime për të pame dhe përkujtime
» Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë
» Një njoftim nga Gruaja Hyjnore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: