Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

  Nuk ka internet as kamera por është prej floriri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14413
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Nuk ka internet as kamera por është prej floriri   Wed Dec 28, 2011 10:35 pm

http://www.dailymotion.com/video/xmiyen_so...rom=embediframe

Nëse mendoni se telefonat e zgjuar janë telefonat më të specifikuar sot për sot, duhet ta rimendoni edhe njëherë këtë gjë. Kompania Aesir ka prodhuar një telefon prej floriri.

Floriri është 18 karat dhe nuk bëhet fjalë për shpëlarje me flori por është i gjith prej floriri.

Ai nuk ka internet, as kamera por peshon 165 gram, të cilat vlejnë shumë.

Për krijimin e këtij telefoni u deshën tre vite.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Nuk ka internet as kamera por është prej floriri
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli është sëmur !
» Historia e Prekazit është histori e lavdishme
» Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje!
» Jorgo Telo:KUSH ËSHTË REMZI BASHA?
» Kryeministri Thaçi: Rugova është emër i krenarisë shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Tjetër-
Kërce tek: