Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike   Mon Dec 26, 2011 10:45 am

Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike

Njoftohen studentët, stafi akademik dhe administrativ të UPZ-së se të hënën, më 26.12.2011, në bazë të Ligjit për festat zyrtare, do të jetë ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike.23.12.2011 Rektorati

Prizren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Të hënën ditë pushimi për nder të Krishtlindjeve Katolike
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime për Ditëlindje!
» Urimet për Ditëlindje nga miqët e mi!
» URIME DITËLINDJEN SARA
» Gëzuar Ditëlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajës tim Xhavitit!
» Më rastin e Ditëlindjës te shkrimtarit dhe piktorit Arsim Kajtazit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: