Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

  Mundësi studimi në Republikën Çeke

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Mundësi studimi në Republikën Çeke   Wed Nov 30, 2011 8:05 pm

Mundësi studimi në Republikën Çeke

Kliko ketu per me shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Mundësi studimi në Republikën Çeke
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» (STUDIMI MONOGRAFIK "ETNOS NË EPOS" NGA SHABAN SINANI)
» Imam Krasniqi, nuk e përjashton mundësinë e kandidimit për president të Kosovës
» Selim Hasanaj: Kaqanik 07.09.1990 - Kushtetuta e Republikës së Kosovës
» ELIDA BUÇPAPAJ:LETËR E HAPUR PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS BUJAR NISHANI
» AGIM GASHI - POLICI SHQIPTAR I REPUBLIKËS SË SËRBISË – XHIHADIST

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: