Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Të hënën ditë pushimi për nderë të 28 Nëntorit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14403
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Të hënën ditë pushimi për nderë të 28 Nëntorit   Sat Nov 26, 2011 5:33 pm

Të hënën ditë pushimi për nderë të 28 Nëntorit

t: Të hënën ditë pushimi për nderë të 28 Nëntoritnt: Më 28 nëntor 2011, të hënën, nuk punohet për nderë të Ditës së FlamuritNjoftohen të gjithë studentët, profesorët dhe zyrtarët e Universitetit Publik të Prizrenit se më 28 nëntor 2011, të hënën është ditë pushimi për nderë të Ditës së Flamurit.


Me këtë rast menaxhmenti i Universitetit Publik të Prizrenit u uron të gjithë studentëve, profesorëve dhe zyrtarëve të UPZ-së, 28 Nëntorin, ditën kur flamuri kuqezi i shqiptarëve u ngrit në Vlorë më 1912.Rektorati Prizren, 24 nëntor 2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Të hënën ditë pushimi për nderë të 28 Nëntorit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime për Ditëlindje!
» Më rastin e Ditëlindjës te shkrimtarit dhe piktorit Arsim Kajtazit
» Mentor Thaqi:URIME DHE GËZUAR DITËLINDJEN VLERË, O MBESA IME PLOT VLERË!
» Më rastin e ditëlindjës se poetes:Poezi nga Puntorie Ziba
» AGIM GASHI:30 DHJETORI DITËLINDJA IME E DYTË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: