Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 11399
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 25
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit   Fri Nov 04, 2011 9:27 pm

Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit

Njoftohen studentët e Universitetit të Prizrenit separaqitja e provimeve të afatit nëntor-2011fillon prej datë: 08.11.2011 deri më datë:11.11.2011.

Në afatin e nëntorit lejohet paraqitja e vetëm dy provimeve, pasi që ky afat është i jashtëzakonshëm.Rektorati
Prizren, 04.11.2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidane
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 10
Pikët e grumbulluara : 10077
Reputacioni : 0
Join date : 24/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Fizike-Kimi

MesazhTitulli: Re: Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit   Sat Nov 05, 2011 6:08 pm

A vlen kjo per krejt studentat .. edhe për studentat e ri po mendoj .. ??? Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 11399
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 25
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit   Sat Nov 05, 2011 11:05 pm

Jo Jo vetem per ata qe kan mbet pa e dhen ndonje provim te vitit t`kaluar, ne ende skemi filluar me provime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidane
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 10
Pikët e grumbulluara : 10077
Reputacioni : 0
Join date : 24/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Fizike-Kimi

MesazhTitulli: Re: Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit   Sun Nov 06, 2011 1:52 pm

aha flm shumm Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e nëntorit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njoftim për të pame
» Shoqata e Shkrimtarë​ve të Kosovës:Njoftim!
» Njoftime për të pame dhe përkujtime
» Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë
» Një njoftim nga Gruaja Hyjnore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: