Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Webfaqja zyrtare e Universitetit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Webfaqja zyrtare e Universitetit   Fri Aug 19, 2011 10:20 am

Webfaqja zyrtare e Universitetit
http://uni-prizren.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 10058
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 26
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Webfaqja zyrtare e Universitetit   Sat Oct 08, 2011 12:57 am

Nuk e di kush e mirmban kete faqe,ama sjam i knaqur qysh mbahet sidomos me lajme kur shue rrale qesin lajmrime e te tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 11399
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 25
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Webfaqja zyrtare e Universitetit   Sat Oct 08, 2011 1:02 pm

@Kreshnik edhe une pajtohem me ty, nuk e di kush e mbikqyre kete web, por do mundohemi ta marrim vesh edhe te mundohemi te bejm nje ndryshim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 11223
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 25
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Webfaqja zyrtare e Universitetit   Sat Oct 08, 2011 1:43 pm

Priteni kur të thonë: merreni përsipër krejt web lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Webfaqja zyrtare e Universitetit   Sat Oct 08, 2011 5:43 pm

Hahaha, mos enderroni gjera te tilla... sepse me sa e di... ata qe i postojne lajmet are payed.

Dhe ju lutem, mos e shenderroni ketu ne chit-chat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Webfaqja zyrtare e Universitetit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Webfaqja zyrtare e Universitetit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Rektori i Universitetit të Prishtinës, akuzat e Reçicës i quan çmenduri
» Faruk Tasholli: Me tetovarët në Gjermani - Kush ma i pari bani...
» Lajme nga arsimi në shqipëri
» Dasma e shekullit, martohen William dhe Kate (video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: