Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A konsumoni duhan?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

A e pini duhanin?
 Po
 Jo
 Ndonjehere
 Rralle
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: A konsumoni duhan?   Fri Oct 21, 2011 8:55 pm

A e pini duhanin?


Nje teme e mire per studentet....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 11223
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 25
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   Fri Oct 21, 2011 11:30 pm

Fatmirësishtë Jo, kam përshtypjen se PO do të jetë më e votuar lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 11399
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 25
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   Sat Oct 22, 2011 5:00 pm

PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   Sat Oct 22, 2011 5:32 pm

Wow Gashi e pi duhanin???!!


Une nuk e pi, hate it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 11223
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 25
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   Sat Oct 22, 2011 6:53 pm

Nuk është çudi apo jo!

Aq shumë kam filluar ta urrejë duhanin, sa qe ndonjëher personalisht që më pengon kaq shumë, kam përshtypjen se i urrejngapak edhe njerzit me duhan Very Happy - mos u prekni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Florentina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 4
Pikët e grumbulluara : 9976
Reputacioni : 0
Join date : 13/10/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   Sat Nov 05, 2011 10:50 am

Joo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A konsumoni duhan?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A konsumoni duhan?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: