Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universiteti i Prizrenit shpall konkurs plotesues per regjistrimin e studenteve ne vitin e pare te studimeve per vitin akademik 2011-2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14093
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiteti i Prizrenit shpall konkurs plotesues per regjistrimin e studenteve ne vitin e pare te studimeve per vitin akademik 2011-2012   Fri Oct 21, 2011 8:22 pm

Per te pare konkursin, kliko me poshte:http://www.uni-prizren.com/repository/docs/KONKURSI-VARIANTI%20DEFINITIV.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Universiteti i Prizrenit shpall konkurs plotesues per regjistrimin e studenteve ne vitin e pare te studimeve per vitin akademik 2011-2012
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Bytyçi:Letër e hapur Kryetarit të Komunës së Prizrenit
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Naile Zhupani: HEQJEN E EMBLEMËS SË LIDHJES SHQIPTARE TË PRIZRENIT
» Enver Hadri dhe Levizja Kombetare Shqiptare
» Turizëm të vend vrasja e Bajram Currit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: