Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Orari ( Viti i pare / Semestri I )

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12119
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   Tue Oct 18, 2011 5:59 pm

Juridik
http://uni-prizren.com/repository/docs/JUR-S1.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Petrit Helshani
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 7541
Reputacioni : 0
Join date : 04/07/2013
Age : 25
Location : suhareke
Drejtimi : juridik

MesazhTitulli: Re: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   Thu Jul 04, 2013 11:56 pm

kur eshte afati per regjistrim te studenteve te rinje ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14093
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   Fri Jul 05, 2013 3:27 pm

Akoma nuk dihet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Orari ( Viti i pare / Semestri I )   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Orari ( Viti i pare / Semestri I )
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kujtim Mateli: “Ikja e muzave” dhe viti i mbrapshtë ’97
» Rihapet shkolla shqipe në Stuttgart
» VDIQ NË LAS VEGAS POETI DHE DRAMATURGU I NJOHUR SHQIPTAR AVNI MULAJ
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie…!
» Berisha: Mbreti Leka Zogu i Parë, mbështetës i lirisë së shqiptarëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Drejtimet Bachelor :: Juridik :: Lajmet e Juridikut-
Kërce tek: