Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti

Forum për studentët e Universitetit të Prizrenit
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012551
Share | 
 

 Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 1032
Points: 10495
Reputacioni: 49
Join date: 17/02/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Wed Oct 12, 2011 2:05 pm

Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012

Kolege te nderuar, tashme eshte postuar orari ne lokalet e fakultetit.

Per te pare orarin kliko ne linkun e meposhtem.

http://uni-prizren.com/?cid=1,77
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Gashi
Student aktiv
Student aktiv


Numri i postimeve: 868
Points: 8539
Reputacioni: 18
Join date: 26/09/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Software Design

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Wed Oct 12, 2011 3:24 pm

Orari i Ligjeratave
Administrim Biznesi

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/ab_semestri_1.pdf


Menaxhment Ndërkomëtar

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/mn_semestri_1.pdf


Juridik

Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/Juridik_semestri_1.pdf


T.I.T.

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/tit_semestri_1.pdf


Software Design

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/ds_semestri_1.pdf[center]Fakulteti i EdukimitProgrami Parashkollor

Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/PSH_S1.pdf


Gjuhë dhe letërsi shqipe

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/GJSH_S1.pdf

Gjuhë dhe letërsi angleze
Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/GJA_S1.pdf


Gjuhë Gjermane

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/GJER_S1.pdfMatematikë-Informatikë

Ja Linkun
http://uni-prizren.com/repository/docs/MI1_S1.pdf


Kimi dhe Fizik

Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/KF_S1.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Student aktiv
Student aktiv


Numri i postimeve: 868
Points: 8539
Reputacioni: 18
Join date: 26/09/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Software Design

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Wed Oct 12, 2011 3:26 pm

Gashi shkruajti:
Orari i Ligjeratave
Administrim Biznesi

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/ab_semestri_1.pdf


Menaxhment Ndërkomëtar

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/mn_semestri_1.pdf


Juridik

Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/Juridik_semestri_1.pdf


T.I.T.

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/tit_semestri_1.pdf


Software Design

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/ds_semestri_1.pdf


[center]Fakulteti i Edukimit


Programi Parashkollor

Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/PSH_S1.pdf


Gjuhë dhe letërsi shqipe

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/GJSH_S1.pdf

Gjuhë dhe letërsi angleze
Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/GJA_S1.pdf


Gjuhë Gjermane

Ja Linkun:
http://uni-prizren.com/repository/docs/GJER_S1.pdfMatematikë-Informatikë

Ja Linkun
http://uni-prizren.com/repository/docs/MI1_S1.pdf


Kimi dhe Fizik

Ja Linku:
http://uni-prizren.com/repository/docs/KF_S1.pdf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Student aktiv
Student aktiv


Numri i postimeve: 868
Points: 8539
Reputacioni: 18
Join date: 26/09/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Software Design

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Wed Oct 12, 2011 5:04 pm

Admin fshije njanen, se kam prek gabim, se nuk paska ketu edit :$:$
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 1032
Points: 10495
Reputacioni: 49
Join date: 17/02/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Thu Oct 13, 2011 1:34 pm

Faleminderit gashi, per sjelljen e orarit vec e vec per te gjitha drejtimet, sepse nuk kisha kohe ta beja kete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
kemal
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve: 4
Points: 7311
Reputacioni: 0
Join date: 04/09/2011
Age: 26
Location: Prizren
Drejtimi: TIT

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Fri Oct 14, 2011 5:52 pm

inshallah ja nisim edhe me majt ligjerata Very Happy sidomos drejtimet TIT dhe SD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 1032
Points: 10495
Reputacioni: 49
Join date: 17/02/2011
Age: 24
Location: Prizren
Drejtimi: Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012   Fri Oct 14, 2011 11:04 pm

Ishalla... ne AB kemi fillue me ligjerata..Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Orari i ligjëratave për semestrin dimëror - viti akademik 2011-2012
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti ::  :: -