Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje :)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALB|BlooD|
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 10338
Reputacioni : 0
Join date : 02/08/2011

MesazhTitulli: Pershendetje :)   Tue Aug 02, 2011 7:43 pm

Pershendetje, me poshte i gjeni te dhenat:

Emri: Hekuran
Mbiemri: Zogaj
Drejtimi: Ad. Biznesi
Grupi: 9 (Me t'vjetren Razz)
Vendi: Prizren

Me t'mira Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje :)   Tue Aug 02, 2011 11:11 pm

Pershendetje koleg

Te uroj mire se ardhje ne forum. Shpresoj te ia kalosh mire Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 11399
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 25
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Pershendetje :)   Wed Sep 28, 2011 3:18 pm

Mir se erdhe Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Pershendetje :)   Thu Sep 29, 2011 3:38 pm

Gashi, mire se ke ardhe dhe ti, andaj te lutem beje prezentimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje :)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje :)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Përshëndetje nga zemra!
» Xhafer Leci:Pas pavarësisë së Shqipërisë, festa më e madhe është pavarësia e Kosovës
» Xun Çetta:Përshëndetje të nderuar/a kudo qe jeni
» URIME NGA MIQËT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: