Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 URIME MUAJI I RAMAZANIT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: URIME MUAJI I RAMAZANIT   Tue Aug 02, 2011 11:01 am

URIME MUAJI I RAMAZANIT

FORUMI "UPPZ" U URON TE GJITHEVE MUAJIN E SHENJTE TE RAMAZANIT DUKE U DESHIRUAR AGJERIM TE LEHTE DHE TE KENDSHEM.ME RESPEKT
STAFI I UPPZ - ADMINI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 11223
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 25
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: URIME MUAJI I RAMAZANIT   Fri Aug 19, 2011 3:30 am

Faleminderit stafi, edhe ne ua urojmë gjithë muslimanëve këtë Muaj të Shenjtë Ramadan.
Agjerim të lehtë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
URIME MUAJI I RAMAZANIT
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME DITËLINDJEN SARA
» Mentor Thaqi:URIME DHE GËZUAR DITËLINDJEN VLERË, O MBESA IME PLOT VLERË!
» Urime për Ditëlindje!
» URIME FESTA E SHËN NIKOLLËS
» Faik Miftari: Netët e Ramazanit dikur, dhe tani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: