Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nga cila shkolle vini?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Nga cila shkolle e mesme vini?
Gjimnaz
60%
 60% [ 3 ]
Ekonomi
0%
 0% [ 0 ]
Mjekesi
0%
 0% [ 0 ]
Teknike
20%
 20% [ 1 ]
Tjeter
20%
 20% [ 1 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Nga cila shkolle vini?   Sat Oct 08, 2011 5:46 pm

Cfare shkolle te mesme keni kryer, dhe si e ka emrin ajo shkolle?

Gjegjesisht dhe cfare drejtimi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Nga cila shkolle vini?   Sun Nov 20, 2011 10:26 am

Gjimnaz - Shkencat natyrore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
alban1.prizren
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 6
Pikët e grumbulluara : 7893
Reputacioni : 0
Join date : 29/05/2013
Age : 22
Location : Prizren

MesazhTitulli: Re: Nga cila shkolle vini?   Sat Jun 08, 2013 11:38 pm

Gjimnaz - Shkencat shoqrore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nga cila shkolle vini?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nga cila shkolle vini?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila ishte ana e errët e pilotit që rrëzoi aeroplanin e Germanwings?
» Një fjalim që nuk harrohet
» Cila është agjenda sekrete politike e Edi Ramës?
» Sjelljet e nxënësve në shkollat tona
» URIME 2 KORRIKU-FESTE E CILA NUK DUHET TE HARROHET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Sondazhe dhe votime-
Kërce tek: