Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të dielën më 2 tetor 2011 në ora 12:30 mban konferencë për shtyp

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14258
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të dielën më 2 tetor 2011 në ora 12:30 mban konferencë për shtyp   Sat Oct 01, 2011 5:43 pm

Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të dielën më 2 tetor 2011 në ora 12:30 mban konferencë për shtyp

FtesëTë nderuar përfaqësues të medieve elektronike dhe atyre të shkruara, Rektori i Universitetit Publik të Prizrenit, Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të dielën më 2 tetor 2011 në ora 12:30 mban konferencë për shtyp. Takimi me gazetar do të organizohet në sallën për konferenca në hapësirat e UPZ-së.Jeni të mirëseardhur ta përcillni këtë ngjarje!

Me nderime,Zyra për informim në UPZ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
 
Prof. Dr. Mazllum Baraliu, të dielën më 2 tetor 2011 në ora 12:30 mban konferencë për shtyp
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alfred Papuçiu: 7 vjetori i vdekjes së Akademikut, Prof. Bedri Dedja
» Skënder R. Hoxha: Dushkaja kërkon gjurmime arkeologjike
» Prof. Dr. Mehdi Hyseni:Walker në protesta, populli jo (!)
» Prof. dr.sc.Akil Mark Koci:“Vogëlushja pianiste, Gaia Sokoli, mahnit publikun italian e jo vetëm”
» Skënder R. Hoxha: Metaforat dhe përkushtimet si klithje poetike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: