Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011   Fri Sep 30, 2011 8:07 pm

Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011
Prizren, me 30.09.2011Në mbështetje të nenit 4, paragrafi 3, nënparagrafi 3.1 të Statutit të Përkohshëm të Universitetit të Prizrenit, ushtruesi i detyrës së Rektorit mori këtë

V E N D I M

1. Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më
datën 10.10.2011.

2. Ky vendim hyn në fuqi ditën e nënshkrimit.

Arsyetim:

Duke pasur parasysh tejzgjatjen e procesit të angazhimit të stafit akademik si dhe mosnënshkrimin e deritashëm të kontratave të tyre të punës nga ana e personit pergjëgjes i cili është caktuar nga MASHT-i më datën 21.09.2011, procesi mësimor nuk mund të fillojë më datën 03.10.2011.U.d. Rektor

Prof. Dr. Enver Sopjani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011   Fri Sep 30, 2011 8:37 pm

Cfare mendoni rreth kesaj????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 11399
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 25
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011   Fri Sep 30, 2011 9:57 pm

Kjo edhe një herë tregon se UPPZ-ja nuk ka një staff të mirë, por fatkeqësisht nuk duhet tu lihet faji vetem atyre, sepse gjithëmon urdhërat vin nga lartë.

Për mendimin tim kjo tregon joseriozitet në punë, cuditem me faktin si nuk e kuptojnë ata njerëz se kjo shkon në dëmtim të studentëve.
Çka bëhet kështu me ne Kosovarët asnjëherë nuk jemi të përpikët sipas orarit.

Shumë keq, do iki kohë e gjatë deri sa ne ta arrim biles së paku Shqipërin Moderne, sa i përketë arsimit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011   Sat Oct 01, 2011 9:15 am

Ok te shpresojme se do te filloje me kete date.... sepse perseri nuk jane shume ne krahasim me vitin e kaluar, kur ligjeratat filluan ne nentor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Procesi mësimor në vitin akademik 2011/12 në Universitetin e Prizrenit do të fillojë më datën 10.10.2011
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!
» Urime Krishtëlindjet dhe Vitin e ri 2016
» Faik Krasniqi: Gezuar Vitin e Ri
» Akademik Ali Podrimja
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: