Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ku gjendet UPPZ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Ku gjendet UPPZ?   Fri Feb 18, 2011 10:42 pm

Universiteti publik i PrizrenitRruga e Shkronjave, p.n.
Prizren
20000
Kosova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   Sat Oct 15, 2011 8:40 pm

Disa foto te UPPZ:

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   Sat Oct 15, 2011 8:42 pmDita e parë e punës së Universitetit të Prizrenit.
Kryeministri Hashim Thaçi, ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Enver Hoxhaj dhe rektori themelues Ronald Munch shpërndajnë ID kartat për studentët e parë në UPZ. Tetor 2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   Sat Oct 15, 2011 8:43 pm

]

Komandanti i KFOR-it gjeneral major Erhard Bühler mban ligjëratë para studentëve të Universitetit të Prizrenit. 10 nëntor 2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   Sat Oct 15, 2011 8:46 pmMinistri i Arsimit, Enver Hoxhaj, rektori i Universitetit të Prishtinës, Mujë Rugova dhe rektori themelues i Universitetit të Prizrenit nënshkruajnë marrëveshje për kalimin e Fakultetit të Edukimit në kuadër të Universitetit të Prizrenit. 6 tetor 2010
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   Sat Oct 15, 2011 8:50 pm

Foto tjera:

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   Sat Oct 15, 2011 8:51 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku gjendet UPPZ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ku gjendet UPPZ?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme – në Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?
» Gjendet eksploziv në veturën e Ilir Tolajt
» “Tragjedia Tisa”, gjendet viktima e dytë?
» Gjendet i masakruar biznesmeni 38 vjeçar nga Vlora
» Xhelku Maksuti: Varri i mbretit të parë të Shqipërisë gjendet në Bukuresht

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Kategoria e njohjes me anëtarët :: Universiteti i Prizrenit-
Kërce tek: