Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti akademik 2015-2016
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   Tue Sep 27, 2011 3:51 pm

Kolege te nderuar, nuk eshte postuar ne webfaqen zyrtare te Universitetit,

por ushtruesi i detyres se rektorit, ka postuar ne fakultet planprogramin per vitet e studimit te te gjitha drejtimeve.

Ne keto flitet, per lendet te cilet do ti kemi gjate vitit, te ndara gjate semestrit dhe oret e ketyre lendeve qe planifikohen te ndahen.

Shpresoj se me vone do te mund te sjellim komplet, ashtu siq jane te postuara...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 11223
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 25
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   Wed Sep 28, 2011 10:17 am

A është e ditur se kur do tl fillojë ky viti i dytë? Disa thonë që jo në tetor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 13373
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   Wed Sep 28, 2011 3:03 pm

Per momentin spo dihet asgje... Ushtruese i detyres se rektorit, ka treguar per paraqitjen e vitit te dyte, ka marre vendim, por nuk ka cekur asnje date.... sigurisht shpejt.

Jemi ne pritje Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uppz.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Universiteti i Prizrenit poston planprogramin per vitet e studimit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kronologjia e ngjarjeve që nga vitet 600 para Krishtit deri më sot
» Nuhi Bytyçi:Letër e hapur Kryetarit të Komunës së Prizrenit
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Dënimi i bllokmenëve: Ramiz Alia më pak vite burg se vartësit e tij
» Ismail Kadare: Pse u largova në vitet ‘90

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: