Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ

Forumi i Universitetit Publik të Prizrenit Ukshin Hoti


Forum për studentët e Universitetit të Prizrenit
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Lajmet te Portali

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

LAJMET E UPPz-së

Ketu do te postohet cdo lajm, cdo risi dhe cdo ngjarje qe ndodh ne Universitetin Publik te Prizrenit, qe te njohtohemi me te ate se cfare po ndodh...
99203Regjistrimi per ...
Sun Jul 27, 2014 11:20 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ligjëratat

Ketu do te mund te gjeni te gjitha ligjeratat nga te gjitha drejtimet ne Universitetin e Prizrenit
1130Nysret Demaku - ...
Tue Mar 27, 2012 4:41 pm
ghost_pz1 Shiko mesazhin e fundit
 

Kategoria e njohjes me anëtarët

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi i anetareve

Te gjithe ata qe regjistrohen ne forum, duhet te bejne nje prezantim per veten e tyre qe te njihemi se kush jemi, studente, cili drejtim, cili grup etj...
1358Tung
Sun May 11, 2014 3:44 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Universiteti i Prizrenit

Historia e Universitetit te Prizrenit dhe me shume
1125UNIVERSITETI “UK...
Sun May 25, 2014 7:22 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet rreth forumit te UPPz-së

Te gjitha informatat rreth forumit tone, do te mund t'i lexoni ketu
1148Shtohet forumi "...
Sun Jan 01, 2012 9:49 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihme rreth forumit

Nuk dini si te perdorni forumi? Atehere, meso ketu me shume dhe zhvilloje shkathtesite tuaja....
36Ka nevojë ...
Sun Oct 02, 2011 11:50 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe urime

Nje hapesire e lire per te pershendetur studentet dhe uruar ata ne raste te ndryshme, si ditelindje, ne mire seardhje, ne dhenien e provimeve etj...
271Pershendetje per...
Sun Aug 19, 2012 8:31 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
 

Drejtimet ne Universitetin e Prizrenit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Administrim Biznesi

Te gjithe studentet e drejtimit Administrim Biznesit, mund te gjejne ketu te gjitha informatat qe do te postohen nga ne dhe per cdo gje tjeter qe mund te bisedojme se si ti zgjedhim problemet tona
4169Detyra te zgjedh...
Sun May 18, 2014 6:26 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Menaxhment Ndërkombëtar

Te gjithe studentet e drejtimit te menaxhmentit nderkombetar, mund te mblidhen ketu dhe te shtjellojme tema te ndryshme rreth universitetit dhe problemeve tona
2230Makroekonomi
Mon Aug 10, 2015 7:46 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Juridik

Te gjithe studentet e drejtimit te juridikut, mund te mblidhen ketu dhe te bisedojme per problemet tona...
39246Orari ( Viti i p...
Fri Jul 05, 2013 3:27 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Software Design

Te gjithe studentet e drejtimit te Software Design, jane te mireseardhur per te biseduar per studimet e tyre
1822Sistemi operativ...
Sun Apr 01, 2012 8:43 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

TIT

Te gjithe studentet e drejtimit Tekonologji e informacionit dhe telekomunikimit, mund te mblidhen ne kete forum, per te zgjedhur problemet tona
Moderator: vrifaj
1718Web faqja e Nysr...
Sat Mar 31, 2012 12:46 pm
Avniu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë gjermane

Te gjithe studentet e drejtimit te gjuhes gjermane, mund te mblidhen ketu, per te biseduar per problemet tona
33Orari ( Viti i p...
Tue Oct 18, 2011 6:17 pm
Gashi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Drejtimet tjera

Ne kete forum, kane te drejte te performojne studentet e drejtimeve tjera, te Fakultetit te Edukimit...
7276Orari ( Viti i p...
Tue Oct 18, 2011 6:21 pm
Gashi Shiko mesazhin e fundit
 

Hapesira per mysafire

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Studentët shqiptarë

Kjo hapesire i kushtohet te gjithe studenteve te tjere jashte Universitetit te Prizrenit, dhe ne kete menyre do te mund t'i shkembejme pervojat tona
00
 

Working

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Projekte të ndryshme

Ketu mund te shfaqim, tregojme projektet tona qe i kemi punuar, apo qe edhe do t'i bejme, planet tona dhe ndonje pune tjeter

3148“zonat vdekjepr...
Wed Dec 28, 2011 10:50 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Biblioteka jonë

Per cilat libra kemi nevoje ne, ketu do te mund te i gjeni librat qe i kerkoni, ne biblioteken e forumit UPPZ

61453SADBERE GAGICA S...
Tue Apr 02, 2013 5:28 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca

Filozofia shkencore
66Më shpejtë se dr...
Mon Dec 12, 2011 7:51 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihmë njëri-tjetrit

Ketu mund të kerkoni ndihme prej njeri-tjetrit, mund te beni pyetje, mund te kerkoni ndonje ligjerate, apo ndonje liber
45Si shkojne semes...
Sat Jan 14, 2012 6:57 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma anglisht

Ketu do te mund te gjeni filma anglisht, prej tyre te cilat jane shfaqur ne fakultet dhe qe jane mjaft te mire per te mesuar gjuhen angleze
2020Bota perrallore ...
Sun Oct 02, 2011 4:17 pm
Gashi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Downloads (Shkarkime)

Ne kete forum, mund te shkarkoni libra te ndryshem, ligjerata apo ndonje material tjeter
55TuneUp Utilities...
Sun Oct 02, 2011 4:11 pm
Gashi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video mania

Ne kete hapesire eshte e lejuar qe te postohen video, gje qe eshte e ndaluar te behet neper temat tjera. Videot duhet te jene brenda rregullave te forumit
515Si t'a zgjedhim ...
Sun Oct 23, 2011 7:20 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Marketing & Reklama

Ketu mund te reklamoni webfaqe te ndryshme apo forume qe jane ne dobi te te tjereve
11Rregulli per te ...
Fri Aug 19, 2011 10:39 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
 

Hapësirë e lirë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Chit-chat

Biseda te ndryshme, cdo gje qe eshte chit-chat dhe qe te thejme monotonine
15148Chit-chat
Fri Feb 24, 2012 3:19 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema te ndryshme

Ne kete forum, mund te bisedohet per tema te ndryshme shoqerore, gjera te cilat na preokupojne, si te perballohemi me sfida etj...
2774Si të menaxhojmë...
Sun Jan 29, 2012 1:56 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla për studentët

Ketu mund te keshillojme njeri-tjetrin per gjerat tona qe na preokupojne dhe qe ti zgjedhim ato, si te mesojme me lehte dhe si t'i kalojme provimet
2432Gjuha e trupit n...
Mon Dec 26, 2011 9:35 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe dhe votime

Ketu mund te krijohen sondazhe te ndryshme rreth gjerave tona te shkolles dhe te votojme e edhe te zgjedhim ne mes te tjereve
838Nga cila shkolle...
Sat Jun 08, 2013 11:38 pm
alban1.prizren Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitetet nga me te ndryshmet do ti gjeni te kjo hapesire
2027Një orë para tel...
Sun Feb 05, 2012 8:37 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojëra, quize dhe humor

Te kjo hapesire mund te gjeni kuize te ndryshme, humor dhe lojera interesante
23361Numrat me radhe...
Thu Sep 05, 2013 8:48 pm
Vllaznim Rexha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tjeter

Ne kete hapesire, mund te gjeni materiale te ndryshme ndihmese, ndonje teme tjeter qe nuk gjendet nga forumet e caktuara dhe me shume
1627Krimi farmaceuti...
Sun Jan 29, 2012 1:58 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
 

Shkathtesite tona per gjuhe te huaja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

English

Here, we can speak and learn english...it's helpfully
Moderator: vrifaj
1169English course...
Thu Aug 02, 2012 3:41 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Türkçe

Bu bölümde, sadece Türkçe konuşmaya izin verilir. Tüm bu dili konuşan nasıl bilenler burada bekliyoruz.
22Numaralar
Sun Nov 27, 2011 1:37 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Deutsch

Hier können Sie sprechen Deutsch
11Mit dem Vokabula...
Mon Sep 05, 2011 1:49 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Bosanski

Za druge koji govore bosanski
00
Asnjë mesazh i ri

Español

Aquí se puede hablar en español
11Para ellos que h...
Mon Sep 05, 2011 1:50 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Other

Ketu mund te krijohet edhe ndonje forum tjeter per ndonje gjuhe tjeter
00
 

Administratoret dhe moderatoret

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ankesat dhe sygjerimet tuaja

Ne kete hapesire ju mund t'i paraqitni ankesat tuaja dhe gjithashtu ate cfare ju sugjeroni rreth forumit
322Nje ide e re
Tue Oct 11, 2011 2:34 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Admin. dhe mod.

Kjo hapesire eshte vetem per administratoret dhe moderatoret e forumit tone, ku bisedohet per mirembajtjen e forumit, problemet e forumit, ndryshimet qe te behen, sygjerimet, e gjera te tilla
Moderator: vrifaj
523Ditet e biznesit...
Sat Nov 26, 2011 6:16 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Recycle Bin

Gjerat e pavlera do te vijne ketu, temat qe fshihen apo temat e vjetra
47Lajmerim - Kurs ...
Sun Jul 29, 2012 11:46 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 2265 artikuj
Forumi ka 794 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Klarisa
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sat Jul 27, 2013 10:29 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: drenusha ramadani (21), Petrit Helshani (24)
Legjenda :  [ Administratori ] [ Moderator ] [ Webmaster ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur